Producenci
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS05 POWER PROOF 2000VA 1200W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 158 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 6 h |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące