Producenci
GREEN CELL ZASILACZ / ŁADOWARKA USB-C 65W 5V-9V-12V-15V/3A, 20V/3.25A POWER DELIVERY (AD134PV2)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Wersja USB Power Delivery | 2.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 5-20 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie | 100-240 V |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Tak |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 5-20 V |
| Typ zasilacza | Uniwersalne |
| Konstrukcja | |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 250 g |
| Dane opakowania | |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Model | AD134PV2 |
| EAN/UPC/GTIN | 5904326375499 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy