Producenci
GREEN CELL ZASILACZ / ŁADOWARKA USB-C 90W 5V-9V-12V-15V/3A, 20V/4.5A POWER DELIVERY (AD139P)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Napięcie | 230 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Napięcie operacyjne | 5/9/12/15/20 V |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ zasilacza | Uniwersalne |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Tak |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Ilość portów USB | 1 |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 360 g |
| Dane opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące