Producenci
GREENBLUE BEZPRZEWODOWA STACJA POGODY, TEMPERATURA IN/OUT, ZEGAR, DO WYBORU °C / °F, ZASIĘG DO 60M GB162
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny | Nie |
| Zmiana formatu czasu 12h/24h | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcja automatycznej regulacji czasu DCF | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Funkcja prognozowania pogody | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Podświetlenie |
| Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej | -10°C do +50°C |
| Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej | -40°C do +70°C |
| Częstotliwość transmisji danych | 433,92 MHz |
| Zakres transmisji | Do 60 m |
| Zasilanie - stacja | 2x bateria AAA/LR03 |
| Zasilanie - czujnik | 2x bateria AAA/LR03 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | Format wyświetlanej temperatury: °C / °F Format czasu: 12 / 24 godziny Wskaźnik niskiego poziomu baterii: tak Stopień ochrony nadajnika: IP44 Średnica całkowita: 85 mm Średnica wyświetlacza: 63 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące