Producenci
GREENBLUE FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA AIR FRYER, MOCNA 1800W, POJEMNOŚĆ 10L, 8 PROGRAMÓW, AKCESORIA, TIMER GB950
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Grate diameter | 21,5 cm |
| Pojemność | 10 L |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Czas timera (min) | 60 min |
| Pojemność kosza | 3,5 l |
| Liczba programów | 8 |
| Ilość koszy | 1 kosz. |
| Liczba rusztów | 2 |
| Moc | |
| Moc | 1800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Przechowuj urządzenie w miejscu niedostępnym dla dzieci. Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące