Producenci
GREENCELL Battery Lithium Iron Phosphate LiFePO4 12.8V 100Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12,8 V |
| Przeznaczenie | Marine / Leisure |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pojemność baterii | 100 Ah |
| Utrzymanie produktu | Bezobsługowe |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11 kg |
| Wysokość produktu | 217 mm |
| Szerokość produktu | 329 mm |
| Głębokość produktu | 172 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 1280 Wh |
Gwarancja 24 miesiące