Producenci
GRYF PROSTY Z GWINTEM I ZACISKAMI HMS GPR120 1200MM 6,75KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyt | Radełkowany |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Liczba zacisków | 2 |
| Materiał | Chromowana stal |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ gryfu | Prosty |
| Typ produktu | Gryf |
| Liczba gryfów | 1 |
| Rodzaj gryfu | Gryf długi |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica części chwytnej gryfu | 30 mm |
| Średnica miejsca na obciążenia | 30 mm |
| Długość miejsca na obciążenie | 185 mm |
| Waga gryfu | 6,75 kg |
| Szerokość tulei blokującej obciążenie | 10 mm |
| Długość gryfu | 120 cm |
| Długość części chwytnej gryfu | 81 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące