Producenci
GT NETWORKS SZAFA RACK 19" WISZĄCA STANDARD LINE 6U 600X450 CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło/stal |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Zamek | Tak |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Model | Szafa wisząca |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące