Producenci
GT NETWORKS SZAFA RACK 19" WISZĄCA STANDARD LINE 9U 600X600 CZARNA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Model | Szafa wisząca |
| Zamek | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło/stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 21 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 470 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące