Producenci
GT ZASILACZ AWARYJNY POWERBOX 650VA/360W 2X SCHUCKO GTPOWERBOX0650S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Częstotliwość wejściowa | 45/65 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 240 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,65 kVA |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm niskiego stanu akumulatora |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Auto-restart | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 220 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Konstrukcja | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 143 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 4,45 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Bateria | |
| Zimny start | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące