Producenci
GUIDE SENSMART KAMERA TERMOWIZYJNA, 384X288PX, TECHNOLOGIA SUPERIR, WYŚWIETLACZ 3,5”, 12H PRACY, WYTRZYMAŁA I NIEZAWODNA E4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Odporny na upuszczenie | 200 cm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Rozdzielczość | 640 x 480 px |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 370 g |
| Szerokość produktu | 194 mm |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Poziomy punt widzenia | 28° |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Czułość termiczna (NETD) | 25 mK |
| Wbudowany wskaźnik laserowy | Tak |
| Pionowy punkt widzenia | 37° |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 650 °C |
| Maksymalna rozdzielczość | 384 x 288 px |
| Dokładność | 2 °C |
| Wbudowany wizjer | Tak |
| Tryby obrazu | Termiczny, Visual |
| Częstotliwość obrazu | 9 Hz |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Dołączony pasek na nadgarstek | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 12 h |
| System obiektywów | |
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 640 x 480 px |
| Moduł optyczny | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Całkowita liczba megapikseli (moduł optyczny) | 2 MP |
Gwarancja 24 miesiące