Producenci
GUIDE SENSMART KAMERA TERMOWIZYJNA MOBIR 2T A USB-C, 256X192PX DOKŁ. POMIARU TEMPERATURY CIAŁA ±0,5°C DO 150°C FOV 56° M2TA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 59 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Wydajność | |
| Typ czujnika (moduł termiczny) | Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Dokładność | 2 °C |
| Pasmo spektralne w podczerwieni | 7,5 - 14 µm |
| Maksymalna rozdzielczość | 256 x 192 px |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 150 °C |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 25 Hz |
| Rozmiar piksela kamery | 12 µm |
| Częstotliwość obrazu | 25 Hz |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączony pasek na nadgarstek | Tak |
| System obiektywów | |
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 256 x 192 px |
| Tryby ustawiania ostrości | Auto focus |
Gwarancja 24 miesiące