Producenci
GUIDE SENSMART KAMERA TERMOWIZYJNA NARZĘDZIOWA USB-C, 120X90PX IR, -20°C DO 550°C, FOV 50°×38°, LCD 2,4", LASER, 2MP E1+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 16 GB |
| Wi-Fi | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Odporny na upuszczenie | 200 cm |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 350 g |
| Szerokość produktu | 194 mm |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość | 240 x 180 px |
| Pasmo spektralne w podczerwieni | 7,5 - 14 µm |
| Poziomy punt widzenia | 50° |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Dokładność | 2 °C |
| Typ czujnika (moduł termiczny) | Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Czułość termiczna (NETD) | 60 mK |
| Pionowy punkt widzenia | 38° |
| Wbudowany wizjer | Tak |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 550 °C |
| Częstotliwość obrazu | 25 Hz |
| Wbudowany wskaźnik laserowy | Tak |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 25 Hz |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Dołączony pasek na nadgarstek | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 h |
| System obiektywów | |
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 120 x 90 px |
| Długość stałej ogniskowej | 2,28 mm |
Gwarancja 24 miesiące