Producenci
GUIDE SENSMART KIESZONKOWA KAMERA TERMOWIZYJNA USB-C, 256X192PX, -20°C DO 550°C, FOV 56°×48°, 3,5" LCD, LASER, 5MP PF210
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 16 GB |
| Wi-Fi | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 89 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Wydajność | |
| Poziomy punt widzenia | 56° |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Maksymalna rozdzielczość | 256 x 192 px |
| Pionowy punkt widzenia | 48° |
| Dokładność | 2 °C |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 550 °C |
| Typ czujnika (moduł termiczny) | Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 25 Hz |
| Wbudowany wskaźnik laserowy | Tak |
| Wbudowany wizjer | Tak |
| Częstotliwość obrazu | 25 Hz |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony pasek na nadgarstek | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| System obiektywów | |
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 256 x 192 px |
| Tryby ustawiania ostrości | Stała ogniskowa |
| Moduł optyczny | |
| Stała ostrość | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Całkowita liczba megapikseli (moduł optyczny) | 5 MP |
Gwarancja 24 miesiące