Producenci
GX2440EU 24V 40A Industrial Charger
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodne technologie baterii | Ołowiany (VRLA) Lit |
| Ilość trybów pracy | 7 |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Ładowanie, Stand-by |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pojemność baterii (max) | 425 Ah |
| Napięcie ładowania | 24 V |
| Maksymalna moc | 960 W |
| Prąd ładowania | 40 A |
| Pojemność baterii (min) | 55 Ah |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 304 mm |
| Długość kabla | 2 m |
| Waga produktu | 5,99 kg |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Wydajność | |
| Model | Domowa ładowarka akumulatorów |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, DC |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wydajność | 92% |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj prostownika samodzielnie. Chroń prostownik przed dziećmi. Unikać kontaktu prostownika z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące