Producenci
Gamepad WRL FORCE GC300 W WHITE MSI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 230 g |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 467 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zakres częstotliwości | 2,4 GHz |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Urządzenie wejściowe | |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk powrotu Przycisk zasilania Przycisk Makro D-pad Przycisk start Przycisk Turbo |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
Gwarancja 24 miesiące