Producenci
Gamepad bezprzewodowy FORCE PRO z funkcją wstrząsów MSI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 48 h |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczne spusty | Tak |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Zakres częstotliwości | 2,4 GHz |
| Urządzenie wejściowe | |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S Xbox One S Xbox One X PC Android Xbox Series X |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Makro Przycisk powrotu Przycisk zasilania D-pad Przycisk start Przycisk Turbo |
| Odłączane elementy obsługowe | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
Gwarancja 24 miesiące