Producenci
Garaż dla robota koszącego KARCHER RCX 2.269-703.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Stacja bazowa |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Głębokość produktu | 885 mm |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Szerokość produktu | 625 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Trzymać z dala od dzieci. Używać w dobrze wentylowanym miejscu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące