Producenci
Gardena 8600 BASIC pompa głębinowa 400 W 8600 l/h 6 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Regulowany włącznik unoszenia | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Moc | |
| Moc | 400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Wydajność | |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Stopień ochrony IP | IPX8 |
| Rozmiar stałych cząsteczek (max) | 5 mm |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 5,5 m |
| Długość kabla | 10 m |
| Wydajność pompy | 8600 l/h |
| Maksymalne ciśnienie | 0,55 bar |
| Głębokość zanurzenia (maksymalna) | 6 m |
| Początkowy poziom wody (min) | 4 mm |
Gwarancja 24 miesiące