Producenci
Gardena smart SILENO pro Kosiarka robot Bateria Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Harmonogram koszenia | Tak |
| Czujnik pochylenia | Tak |
| Model | Robot koszący |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| System koszenia | Ostrza obrotowe |
| Szerokość koszenia | 16 cm |
| Poziom hałasu | 57 dB |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 600 m² |
| Maksymalne nachylenie | 25% |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Liczba łopatek | 3 |
| Maksymalna wysokość cięcia | 4,5 cm |
| Liczba ustawień wysokości | 2 |
| Kolor produktu | Szary |
| Minimalna wysokość cięcia | 2,5 cm |
| Funkcja cięcia krawędzią | Tak |
| Czujnik uniesienia | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,6 kg |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja bazowa | Tak |
| Długość przewodu granicznego | 150 m |
| Nawigacja | |
| Typ nawigacji | LONA |
Gwarancja 24 miesiące