Producenci
Garmin HRM-Dual - Monitor pracy serca do urządzenia śledzącego GPS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowany pasek | Tak |
| Przesył danych dot. rytmu serca | Bluetooth/ANT+ |
| Typ pomiaru | Klatka piersiowa |
| Zakres regulacji pasa | 63,5 - 132 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 23 - 12 °C |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wodoodporność | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wodoodporny do | 10 m |
| Pasmo Bluetooth | 3 m |
| Moc | |
| Czas eksploatacji baterii | 3,5 lat(a) |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 54,4 g |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 - 50 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Pas piersiowy | Tak |
Gwarancja 24 miesiące