Producenci
Garnek BALLARINI Alba z pokrywką tytanowy 2,7 L ALBG2LD.20D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Prąd elektryczny Gaz Halogen Indukcja |
| Powłoka | Tytanowa |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Materiały | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość dna | 4,5 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Średnica | 20 cm |
| Długość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 1,76 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące