Producenci
Garnek BALLARINI Murano z pokrywką granitowy 20 cm 75002-939-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor uchwytu | Szary |
| Funkcje uchwytu | Miękki w dotyku |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Indukcja Gaz |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Materiały | Aluminium |
| Pojemność | 3 l |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 5 |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Średnica | 20 cm |
| Waga produktu | 1,93 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące