Producenci
Garnek BALLARINI Salina Granitium z pokrywką granitowy 16 cm 75002-828-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Pojemność | 1,4 l |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 6 |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Indukcja Gaz |
| Wewnętrzna powłoka | Tytan |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 16 cm |
| Dolna średnica | 16 cm |
| Górna średnica | 16 cm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Waga produktu | 760 g |
| Szerokość produktu | 246 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące