Producenci
Garnek BergHOFF 1315080 6,6L Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Designer | BergHOFF Studio |
| Kolor wieczka | Przezroczysty |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Pojemność | 6,6 l |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz Halogen Indukcja Ceramika Prąd elektryczny |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Odporne na działanie gorąca do | 250 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 365 mm |
| Wysokość produktu | 192 mm |
| Średnica wewnętrzna | 24 cm |
| Wysokość wewnętrzna | 15 cm |
Gwarancja 24 miesiące