Producenci
Garnek CASSEROLE D28CM 13L/92008 RESTO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Ceramika Gaz Prąd elektryczny |
| Materiały | Szkło, Stal nierdzewna |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Tworzywo wieka | Szkło/Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 13 l |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 22 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące