Producenci
Garnek CASSEROLE D30CM 15L RESTO 92009
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Gaz Ceramika Prąd elektryczny |
| Materiały | Szkło, Stal nierdzewna |
| Pojemność | 1,9 l |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo wieka | Szkło/Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 900 g |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Grubość ściany | 0,5 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Grubość dna | 1 mm |
| Średnica | 16 cm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące