Producenci
Garnek ceramiczny okrągły dynia STAUB 40511-555-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zakres odporności na temperaturę | 0 - 300 °C |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Kształt | Forma falowana do pieczenia |
| Model | Naczynia do pieczenia Ramekin |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Test mikrofali | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Tworzywo wieka | Ceramika |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | Ceramika |
| Materiał uchwytu | Ceramika |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 612,3 g |
| Średnica | 12,5 cm |
| Pojemność | 0,501 l |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 103,9 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. |
Gwarancja 24 miesiące