Producenci
Garnek do gotowania ryżu MESKO MS 6411
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Średnica | 21,2 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Łyżka w zestawie | Tak |
| Miarka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na gorące powierzchnie podczas użytkowania. Nie używaj w pobliżu łatwopalnych materiałów. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące