Producenci
Garnek do gotowania ryżu WMF KITCHENminis
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Objętość | 1 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Gotowanie na parze | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Hartowane szkło pokrywki do kontroli porcesu gotowania | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Programy automatyczne | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 220 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 176 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Miarka w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Uważaj na gorące powierzchnie podczas użytkowania. Nie używaj w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące