Producenci
Garnek do mleka ZWILLING Pico 66650-140-0 - 1.5l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Ceramika Płyta jednolita Gaz |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność | 1,5 l |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 14 cm |
| Waga produktu | 530 g |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące