Producenci
Garnek do mleka ZWILLING Pico z powłoką Duraslide Ultra 66650-142-0 - 1.5l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna Czarny |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemność | 1,5 l |
| Kształt | Okrągły |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Test mikrofali | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 153 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Górna średnica | 14 cm |
| Dolna średnica | 12,7 cm |
| Waga produktu | 530 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące