Producenci
Garnek niski Demeyere Apollo 7 - 12 litrów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Prąd elektryczny Ceramika Płyta jednolita Gaz |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 7 |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 12 l |
| Kształt | Okrągły |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Wysokość produktu | 216 mm |
| Średnica | 30 cm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy