Producenci
Garnek niski Demeyere Atlantis 7 - 2.2 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 7 |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Srebrny Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Ceramika Prąd elektryczny Halogen Indukcja |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 143 mm |
| Średnica | 18 cm |
| Waga produktu | 1,69 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące