Producenci
Garnek niski Demeyere Atlantis 7 - 8.4 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 7 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Srebrny |
| Kolor uchwytu | Srebrny Stal nierdzewna |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika Prąd elektryczny |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 28 cm |
| Waga produktu | 3,83 kg |
| Wysokość produktu | 208 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące