Producenci
Garnek niski z pokrywką DEMEYERE Apollo 7 40850-162-0 - 1.5l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika Prąd elektryczny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kształt | Okrągły |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemność | 1,5 l |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 7 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 970 g |
| Średnica | 16 cm |
| Długość produktu | 242 mm |
| Wysokość produktu | 131 mm |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy