Producenci
Garnek niski z pokrywką DEMEYERE Apollo 7 40850-165-0 - 4l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 7 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Prąd elektryczny Płyta jednolita Gaz Ceramika Halogen Indukcja |
| Pojemność | 4 l |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 303 mm |
| Wysokość produktu | 168 mm |
| Waga produktu | 1,87 kg |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Średnica | 22 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące