Producenci
Garnek niski z pokrywką ZWILLING Simplify 66872-200-0 - 3 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 3 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Materiał uchwytu | Silikon |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 20 cm |
| Szerokość produktu | 213 mm |
| Głębokość produktu | 296 mm |
| Wysokość produktu | 146 mm |
| Waga produktu | 1,98 kg |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy