Producenci
Garnek składany SEA TO SUMMIT Detour Stainless Steel 3L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Silikon |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Liczba pokrywek | 1 |
| Pojemność | 3 l |
| Kolor uchwytu | Zielony |
| Tworzywo wieka | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Silikon, Stal nierdzewna |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Model | Słoiczek |
| Kolor produktu | Zielony Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 21,2 cm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 895 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące