Producenci
Garnek składany Vango Cuisine 1.5L Non-Stick Pot
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Długość produktu | 220 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga produktu | 0,85 kg |
| Średnica | 24 cm |
| Kształt | Ergonomiczny |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Pojemność | 1,5 l |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiały | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące