Producenci
Garnek składany Vango Cuisine 3L Non-Stick Casserole niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Silikon Szkło |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Kształt | Ergonomiczny |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Długość produktu | 280 cm |
| Pojemność | 3 l |
| Średnica | 28 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące