Producenci
Garnek turystyczny MSR WindBurner Sauce Pot
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Aluminium, Nylon, Stal nierdzewna |
| Pojemność | 2,5 l |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor uchwytu | Szary |
| Model | Słoiczek |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 350 g |
| Głębokość produktu | 183 mm |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 196 mm |
Gwarancja 24 miesiące