Producenci
Garnek wysoki DEMEYERE Atlantis 7 40850-143-0 - 8l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika Prąd elektryczny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna Srebrny |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 7 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 212 mm |
| Średnica | 20 cm |
| Waga produktu | 2,39 kg |
| Wysokość produktu | 216 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące