Producenci
Garnek wysoki z pokrywką DEMEYERE Apollo 7 40850-171-0 - 32 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Prąd elektryczny Halogen Indukcja Ceramika |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Liczba wewnętrznych warstw pokrycia | 7 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kształt | Okrągły |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 32 l |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 395 mm |
| Waga produktu | 5,88 kg |
| Średnica | 36 cm |
| Szerokość produktu | 382 mm |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy