Producenci
Gaz pieprzowy Fox Labs 5,3 2% OC 355 ml. 12 oz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ilość środka czynnego | 355 ml |
| Zasięg | 3 m |
| Pojemność | 355 ml |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Rodzaj gazu | Gaz pieprzowy |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kraj produkcji | USA |
| Maksymalny zasięg | 3 m |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Skala Scoville’a | 5 300 000 SHU |
| Stężenie oleożywicy kapsaicynowej | 2% OC |
| Konsystencja | Chmura |
| Substancja niepalna | Tak |
| Cechy | |
| Cechy szczególne | posiada barwnik UV |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Złoty Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać rozpylonej cieczy. Chronić przed wysoką temperaturą oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą. |
Gwarancja 24 miesiące