Producenci
Gaz pieprzowy Fox Labs 5,3 4% OC 2TM-strumień 43 ml.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Konsystencja | Żel |
| Rodzaj gazu | Gaz pieprzowy |
| Wymiary (szer. x dł.) | 105 mm x 34 mm |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Pojemność | 43 ml |
| Kraj produkcji | USA |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Substancja niepalna | Tak |
| Ilość środka czynnego | 43 ml |
| Zasięg | 3 m |
| Skala Scoville’a | 5 300 000 SHU |
| Czas działania | 30-40 minut |
| Stężenie oleożywicy kapsaicynowej | 4 % OC |
| Maksymalny zasięg | 5-6 m |
| Cechy | |
| Cechy szczególne | posiada barwnik UV |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 150 g |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny Złoty |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać rozpylonej cieczy. Chronić przed wysoką temperaturą oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące