Producenci
Gaz pieprzowy TW 1000 PEPPER-FOG chmura 63ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Gaz pieprzowy |
| Pojemność | 63 ml |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Substancja niepalna | Tak |
| Stężenie oleożywicy kapsaicynowej | 10% OC |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Wymiary (szer. x dł.) | 115 x 35 mm |
| Konsystencja | Chmura |
| Czas działania | 20-30 min. |
| Ilość środka czynnego | 63 ml |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zasięg | 4 m |
| Skala Scoville’a | 2000000 SHU |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 68 g |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać rozpylonej cieczy. Chronić przed wysoką temperaturą oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą. |
Gwarancja 24 miesiące