Producenci
Gaz pieprzowy WALTHER PROSECUR BEAR DEFENSE 225ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Pojemność | 225 ml |
| Forma wyrzutu mieszanki | Stożek |
| Maksymalny zasięg | 10 m |
| Rodzaj gazu | Gaz pieprzowy |
| Stężenie oleożywicy kapsaicynowej | 10% OC |
| Skala Scoville’a | 2000000 SHU |
| Czas działania | 45 min. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 310 g |
| Wysokość produktu | 217 mm |
| Kolor | |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wysoką temperaturą oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące