Producenci
Geh AeroCool Midi Scribble ARGB MicroA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Midi Tower |
| Materiały | SPCC ABS |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,7 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36,2 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Grubość materiału | 0,6 mm |
| Głębokość produktu | 441 mm |
| Wysokość produktu | 453 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 120 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 240 120 360 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
Gwarancja 24 miesiące