Producenci
Geh AeroCool Mini Playa Slim Czarny Mikrofon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wydajność chłodzenia płynem | 1 |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Boczne okno | Nie |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Kolor podświetlenia | Zielony Czerwony Niebieski |
| Maksymalna długość kart graficznych | 24 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 8 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX |
| Układ | Niski Profil (Slimline) |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Materiały | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,1 kg |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 80 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory górne | 1x 80 mm |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |